Header Graphic

  СВІДЧЕННЯ   СІМЕЙ

До весілля ми з чоловіком ходили на зустрічі молоді (читали та розмислювали над Святим письмом, готували сценки до свят, грали у футбол). Після весілля ми зрозуміли, що на ці зустрічі ходити вже не зможемо – робота, діти. Але нам бракувало спілкування зі священиком, друзями. І ми почули, що існує рух «Домашня церква».

На той час в нас працював ксьондз Станіслав Смольчевський, який займався молоддю, і котрий погодився створити з нами круг «Домашня церква».

Перша зустріч в нас відбулася у 1996 році. У гуртку були різні сім’ї – тільки після шлюбу і вже з великим сімейним досвідом; з дітьми та без дітей; з різними поглядами на життя; з різним фінансовим станом. Об’єднувало нас одне: бажання більше пізнати Бога.

За 14 років існування гуртка кількість сімей змінювалось (деякі виїхали з України) і священик, котрий присутній на зустрічах, також змінювався (так як кс. Станіслав з часом виїхав в іншу парафію). В той час до нас на зустрічі приходили ксьондз Мар’ян, ксьондз Тадеуш. Але у 2000 році повстав ще один круг і до нас повернувся ксьондз Станіслав. Він приїжджає до нас з міста Кіцмань Чернівецької обл. на два дні. В наших гуртках по шість сімей. Ми зустрічаємось раз на місяць. На зустрічах читаємо Святе Письмо (священик нам його роз’яснює), разом молимось, ділимось пережитим за минулий місяць.

Окрім щомісячних зустрічей ми їздимо на ре колекції та оази.

Також ми дуже подружились сім’ями – часто зустрічаємось на різних сімейних святах, святкуємо Новий рік, виїжджаємо на природу, їздимо до кс. Станіслава у гості до міста Кіцмань та Івано-Франківська.