Header Graphic

СВІДЧЕННЯ СІМЕЙ 

Я довго чекала цих реколекцій – цілих 15 років! Наша родина переживала різні 3-х денні реколекції, а на цих ОАЗАХ 15-ти дених 1 ступеню вперше. Ми довго не могли поїхати, бо в нас велика сім′я - п′ятеро дітей.

І ось Бог подарував нашій родині цей шанс, моя мрія стала реальністю. Ці всі дні я була переповнена Божою присутністю. Його любов огортала мене.

Мій чоловік не хотів їхати на ці реколекції, але вже на другий день змінив свою думку. Бачила що в ньому з'явився інтерес і ніякі труднощі (найменшим дітям було по 2 рочки) не стояли на перешкоді бути на Св. Службі або на конференціях.

Мій чоловік дуже змінився. Змінився по відношенню до Бога, до мене і до наших 5-х дітей. Всі наші діти були на цих реколекціях разом з нами, пізнавали Бога, пізнавали як це бути в спільноті.

Ми багато дізналися нового про сімейні відносини, про подружній діалог, про виховання дітей, про любов до ближнього.

Пригадуються слова отця Павла Гончарука: «Любити може тільки людина вільна. Щоб давати себе другій людині треба себе мати у власність (це означає – керувати собою, мати свою волю, свій розум). Пияцтво, багатство – це є поневолення. Якщо я вільний, то чи я вмію служити ? ! Але якщо я не можу служити, тоді я також не вільний.

Любити може тільки вільна людина і тоді вона може йти за Ісусом. До Бога є тяжка дорога і не буде легко. І перед тим як щось вирішити у своєму житті я повинен собі поставити питання – Чого я хочу?  Чому ? Хто є мій авторитет ? Заради кого я це роблю,це терплю ?

Бог є любов і якщо я теплю заради любові, то це і є дорога до Бога. Бог благословляє наше подружжя, хоче для нас добра !  А наш страх віддаляє нас від Бога (що про нас подумають люди ? що скажуть ?) . Якщо ми не пізнаємо що таке любов – ми не пізнаємо Бога. Він все створив задля нашого добра, але ми Йому не довіряємо або не хочемо довіряти бо це для нас не вигідно. Давайте над цими словами подумаємо...»