Header Graphic

 СВІДЧЕННЯ   СІМЕЙ

Наша родина з 27 грудня 2009року по 12 січня 2010 року переживала 15-ти денні реколекції (ОАЗИ ІІ-го ступеню) в с. Яблуниця на Івано-Франківщині.

15 зимових днів поза домом, зосереджених на Божому слові, на пережитті Літургії, розважанні Святого Письма, докладному пережитті Книги Вихід залишили незабутні спогади в наших серцях. Наші діти також мали свої зустрічі, час на молитву і пізнання Божого Слова. А ввечері ми гарно розважалися і весело проводили час: проводили конкурси, співали пісні та колядки, ставили сценки.

25 родин зі своїми дітьми, священик, який щоденно відправляв для нас Літургію та проводив по 2-3 конференції, декілька аніматорів для дітей та 4 аніматорські пари, які допомагали нам зрозуміти матеріал реколекцій.

За 15 днів ми стали як одна велика родина – діти Божі. Ми мали час більше зосередитись на молитві та досконало пізнати все те, що відбувається під час Божої Служби. Наші діти гарно підготували та показали сцени Вертепу та допомогли нам пережити День Різдва Христового. Новий, 2010 рік, ми зустріли в молитві і благословенні Святими Дарами, ну а першим хто привітав і благословив нас та розділив з нами новорічну забаву був єпископ Леон Дубравський.

Протягом реколекцій ми пережили всі основні свята літургійного року а також 15 таємниць Святого Розарію. Піком реколекцій для нас була єврейська Паска з Книги Вихід Старого Завіту. Наш перехід вночі по засніженому лісу в горах був подібний до виходу єврейського народу з єгипетської неволі. А в день Зіслання Святого Духа над осередком, де ми проживали, зійшла веселка. Уявіть собі гори, чудовий морозний ранок, і над горами веселка – це було просто казково.

Під час реколекцій було ще й багато інших важливих та цікавих подій, побачити які можна в представленій фотогалереї. Ну а пережити реколекції запрошуємо всі подружні пари, які відчувають потребу в пізнанні Божого Слова.